Financování pro rodinné domy

Máte starší střechu a chtěli byste fotovoltaiku, nebo jen nemáte celou částku na realizaci?

Využijte možnosti sjednání úvěru např. s úrokovou sazbou 6–7 % s možností předčasného splacení. Opravíte střechu, pořídíte fotovoltaiku a v případě, že Vám ještě peníze zbydou, můžete jet na hezkou dovolenou.

K vyřízení úvěru na pořízení fotovoltaiky nemusíte ničím ručit. Postačují 2 doklady totožnosti např. občanský průkaz a řidičský průkaz. V případě úvěru v bance, ve které nemáte vedený účet, bude za potřebí doložit ještě výpisy z účtu Vaší banky (toto je závislé na volbě banky).

Vše proběhne individuálně, kdy Vám finanční specialista předloží nezávaznou nabídku vícero bank či stavebních spořitelen, ze kterých si můžete vybrat dle vašich preferencí. Pokud se Vám některá nabídka financování FVE zalíbí a máte veškeré potřebné doklady po ruce, dá se zvládnout vyřízení i na jedné schůzce. V náročnějších případech musíte počítat s časovou rezervou přibližně 14 dní.

Naše společnost vám pomůže s celým procesem a zajistí, aby vše proběhlo co nejsnadněji a nejrychleji.

Nemusíte mít obavy z administrativy, protože se všemi úkony při vyřizování úvěru, realizace i dotace Vám pomůžeme.

Pokud se rozhodnete pro realizaci fotovoltaiky s financováním, stále neplatíte žádné zálohy předem. Platba za instalaci se načerpá z úvěru, který si sjednáte ve spolupráci s naší společností.

Instalaci zrealizujeme, jakmile načerpáte finanční prostředky v termínu do 21 dní. (Mezitím již podáváme žádost k distributorovi a registrujeme Vás do dotačního programu Nová zelená úsporám). Po dokončení montáže a všech formalit Vám přijde na uvedený bankovní účet dotační částka. Kterou můžete použít na částečné nebo předčasné splacení úvěru a nebo použít dle svého uvážení.

Investice do fotovoltaiky je jednou z nejvýhodnějších investic současné doby

 

při současné výši inflace zhodnotíte své prostředky

zhodnotíte svoji nemovitost

stáváte se energeticky nezávislí

při využití úvěru s možností předčasného splacení
ve výši 6–7,5 % Vaše peníze neztrácejí hodnotu díky dvouciferné inflaci

Modelové příklady financování

Kontaktujte nás

Máte zájem nebo se jen chcete na něco zeptat? Napište nám.

   

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů